Plac Grzybowski 2, Warszawa, PL +48 666 607 757pl@cryptoconcept.info

Sygnały premium

Korzystając z naszej grupy SYGNAŁOWEJ zawsze dostaniesz dołączoną analizę do danego sygnału.

Nauczysz się zarządzania kapitałem.

Dzięki oprogramowaniu Cornix Trading Bot będziesz widział na bieżąco wyniki z każdego sygnału.

Kupując u nas usługi zachowujesz 100% anonimowości. Jedyne dane jakie o Tobie mamy, to Twój nick Telegram.

CRYPTO CONCEPT

GRUPA CRYPTO CONCEPT

– Crypto Concept to grupa ludzi zainteresowanych rynkiem kryptowalut oraz edukacją finansową.

– Wraz z rozwojem rynku jak i postępem w technice, cały czas rozwijamy gałęzie działalności, co oznacza iż nie stoimy w miejscu, robimy co w naszej mocy by sprostać ciągłemu postępowi. Przede wszystkim zależy nam by nasi klienci cieszyli się z jak największych możliwości jakie daje nasza grupa, satysfakcja jest dla nas priorytetem i napędza nasz rozwój.

– Ciężka praca i upór w dążeniu do celu doprowadził nas do świetnych rezultatów i niespotykanie wysokich wyników handlowych.

– Dzięki temu, prężnie się rozwijamy i zdobywamy coraz większe zaufanie wśród Polskich jak i również zagranicznych inwestorów z branży kryptowalutowej.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

PEŁNA TRANSPARENTNOŚĆ

Dzięki Cornix Trading Bot, każdy publikowany przez nas sygnał jest śledzony przez ten program oraz pokazuje realne wyniki każdego osobnego sygnału.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Co miesiąc ciesz się wysoką skutecznością na poziomie ponad 70% publikowanych sygnałów. Brzmi imponująco prawda? A wszystko to za tak niewie!

PRZEMYŚLANE ANALIZY

Wykresy, analizy to dla nas chleb powszedni. Wolimy publikować mniej, ale konkretniej. Każda analiza jest konsultowana z analitykami grupy.

POMOCNY SUPPORT

Przy każdej analizie lub sygnale dostępna jest opcja komentowania, gdzie również można zadawać pytania, bezpośrednio do adminów.

Pakiety subskrypcji

Wybierz pakiet odpowiedni dla siebie, w cenie pakietu dostajesz dostęp do naszych wszystkich usług. Aby zakupić pakiet kliknij przycisk poniżej i skontaktuj się z adminem.

Pakiet Miesięczny – ważność pakietu 30 dni kalendarzowych (99 USDT).

Pakiet Dwumiesięczny – ważność pakietu 60 dni kalendarzowych (169 USDT).