Sygnały premium / edukacja

Korzystając z naszej grupy SYGNAŁOWO-EDUKACYJNEJ nie tylko nauczysz się analizy technicznej.

Nauczysz się również obsługi giełd, dodatkowo cały zespół jak również inni uczestnicy grupy chętnie sobie pomagamy.

Tutaj również dostaniesz typy, więc nie musisz się na tym znać wystarczy kopiuj wklej.

Kupując u nas usługi zachowujesz 100% anonimowości. Dane są tylko dla użytku firmy, nie na użytek publiczny. Nie musisz się już o to martwić!

CRYPTO CONCEPT

FIRMA CRYPTO CONCEPT

– Crypto Concept to grupa ludzi zainteresowanych rynkiem kryptowalut, które nie miały wcześniej styczności z kryptowalutami, jak i doświadczonych inwestorów, dla których handel na giełdzie to chleb powszedni.

– Nasza firma to w 100% legalna, zarejestrowana w Polsce organizacja, z kryptowalutami działamy od 2017 roku. Wraz z rozwojem rynku jak i postępem w technice, cały czas rozwijamy gałęzie działalności, co oznacza iż nie stoimy w miejscu, robimy co w naszej mocy by sprostać ciągłemu postępowi. Przede wszystkim zależy nam by nasi klienci cieszyli się z jak największych możliwości jakie daje nasza firma, satysfakcja jest dla nas priorytetem i napędza nasz rozwój.

– Ciężka praca i upór w dążeniu do celu doprowadził nas do świetnych rezultatów i niespotykanie wysokich wyników handlowych.

– Dzięki temu, prężnie się rozwijamy i zdobywamy coraz większe zaufanie wśród Polskich jak i również zagranicznych inwestorów branży kryptowalutowej.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

W Polsce jest wiele grup sygnałowych, które oferują kolosalne ceny za dostęp do nic nie wartych grup.

Większość tych grup to nielegalne społeczności które w każdej chwili mogą uciec z waszymi pieniędzmi. Włączcie myślenie. Zaufajcie firmie o której macie jakiekolwiek pojęcie. Pracujemy nieustannie od stycznia jako zarejestrowana firma w Polsce. Chcemy stawać się numerem 1 i polepszać swoje usługi do maksimum żeby uzyskać 100% waszej satysfakcji…

APLIKACJA MOBILNA

Dzięki aplikacji telegram możesz otrzymywać powiadomienia wprost na swój telefon. Teraz już nie przegapisz żadnego sygnału!

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Co miesiąc możesz cieszyć się wysoką skutecznością na poziomie ponad 70%. Brzmi imponująco prawda? A wszystko to za tak niewielką cenę!

PRZEMYŚLANE ANALIZY

Wykresy, analizy to dla nas chleb powszedni. Wiemy kiedy jest odpowiedni moment na wejście w pozycję czy też jej zamknięcie.

POMOCNY SUPPORT

Jeżeli masz do nas jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Nasz support rozwieje wszelkie twoje wątpliwości. Znajdziesz nas na facebooku!

Grupy pod automat:

SPOT – jest to grupa pod giełdę Binance Spot, handlujemy przy użyciu BTC (Bitcoin)
VIP – grupa pod giełdę Binance Futures, handel z dzwignią przy użyciu USDT (Tether)

ZAKUP SYBSKRYPCJI

Aby wykupić dostęp do grupy napisz do administratora Polskiej grupy telegram.