Sądzisz, że możesz wprowadzić wartość do naszej grupy?

Skorzystaj z formularza kontaktowego i opisz, jak mógłbyś wesperzeć naszą działalność, bądź cierpilwy i czekaj na odpowiedź.

Czym jest Crypto Concept?

Zbiór rozwiązań kryptowalutowych w jednym miejscu.

Dowiesz się jakie możliwości daje nam dzisiejsza technologia i jak możemy na tym skorzystać.

Podróż z kryptowalutami może być prosta i przyjemna, jeśli tylko dasz sobie szansę. W sekcji poradników znajdziesz niezbędne informację typu, gdzie i jak kupować oraz zbywać kryptowaluty, jak wykorzystać technoloie blockchain w biznesie, zapraszamy również na bloga tematycznego, gdzie dowiesz się istotnych ciekawostek związanych z kryptowalutami.

BLOG O NAS

Bitcoin Pizza Day

Święto pizzy dla Bitcoina

Pewnie większośc z was słyszała, 22 maja społeczność kryptowalutowa świętuje tzw. dzień pizzy z Bitcoinem, dlaczego? W roku 2010 doszło do historycznej transakcji, użytkownik popularnego forum dyskusyjnego kupił 2 pizze za 10 tysięcy BTC, gdyby właściel pizzerii trzmał te Bitcoiny do dziś, byłby multimilionerem! Ten sam człowiek, powtórzył swój wyczyn w 2018 roku. Tym razem jednak przetestował sieć Lightning Network. Oczywiście suma BTC, jaką wydał na pizze wyniosła 0,00649 BTC.

Trzy kroki w stronę Kryptowalut

Jak zacząć?

Warto zaznaczyć aby nie "kupować" kryptowalut u takich płatników jak PayPal czy Revolut, z tego względu, że wcale nie da się tam kupić monet, lecz tylko "ekspozycję" na kryptowaluty, także nie prześlesz nigdzie "kupionych" kryptowalut.

1

Załóż portfel kryptowalutowy.

Najbezpieczniejszy jest portfel sprzętowy Trezor lub Ledger Nano S. Na początek powinien wystarczyć portfel Coinomi lub Trust Wallet.

2

Kup Kryptowaluty

Aby kupić kryptowaluty, użyj do tego naszego serwisu, lub skorzystaj z giełd: Poradniki > Kupno / Sprzedaż kryptowalut

3

Płać kryptowalutami

Płatności krypto są bardzo proste, aby Ci to ułatwić stworzyliśmy krótki poradnik, w tym celu wybierz odpowiednią sekcję z menu.

Konwertuj walutę

Wybierz z list walutę którą chcesz konwertować. Sprawdź spośród wielu kryptowalut.

POZNAJ NAS

Nasz zespół

Każdy z nas, wnosi wartość do tego projektu, każdy ma swoją rolę i świetnie się w niej odnajduje, zostawiamy kontakt do siebie, ponieważ pracujemy z ludźmi dla ludzi. Chcemy stworzyć społeczność rentierów. Z kryptowalutami pracujemy od 2017 roku, przez ten czas zdążyliśmy zdobyć doświadczenie, były porażki były sukcesy, dlatego właśnie chcemy się podzielić z wami naszą wiedzą i umiejętnościami, abyście nie musieli popełniać naszych błędów.

Piotr Jasiński

Analityk & Przedsiębiorca

Patryk Lenarczyk

Ceo & Analityk

Tomasz Kaliszuk

Programista

Więcej pytań?

Zadzwoń do nas.

(+48) 666-607-757

Kontakt

Skorzystaj ze ścieżki mailowej.

cryptoconcept@icloud.com

Formularz kontaktowy