OBSŁUGA GIEŁD

POLECANE GIEŁDY

Wybierz giełdę aby przejść do poradnika obsługi.
Binance jest jedną z największych i najlepszych giełd kryptowalutowych na świecie. Powstała w ramach projektu ICO. Jednak ich podstawową funkcją jest płacenie prowizji za handel na Binance, za notowanie kryptowalut na giełdzie i tokeny oferowane w ramach IEO. Giełda bardzo się rozrosła i zyskała prestiż w 2017 roku.
To jedna z największych giełd kryptowalutowych działających na rynku azjatyckim. Istnieje na rynku od 2013 roku. Dzienny wolumen realizowanych transakcji jest mniejszy niż na Binance, ale często przekracza próg miliarda dolarów dziennie.
BitMEX jest giełdą kryptowalut oraz platformą handlu instrumentami pochodnymi. Jest zarządzany przez firmę HDR Global Trading Limited, która jest zarejestrowana na Seszelach i posiada swoje biura na całym świecie.
Giełda oferuje handel kontraktami bezterminowymi w parach BTC/USD, ETH/USD, XRP/USD, EOS/USD z planowanym rozszerzeniem usługi o kolejne kryptowaluty. Na platformie dostępna jest dźwignia do 1:100. Bybit posiada zaawansowany i szybki silnik obsługujący do 100 000 transakcji na sekundę, zapewniający handel bez opóźnień.