Plac Grzybowski 2, Warszawa, PL +48 666 607 757pl@cryptoconcept.info

EDUKACJA

Crypto Concept Edukacja

ABC inwestowania...

znaczna większość ludzi, chciałaby osiągać sukcesy w jakiejkolwiek dziedzinie bez większego wysiłku, tutaj właściwie się zatrzymamy
nie, nie ma takiej możliwości, jeżeli głowa nie jest gotowa to portfel tym bardziej, inwestowanie, trading czy spekulacja to są dziedziny dzięki którym możesz stać się bardzo szybko niezależny i wolny, aczkolwiek jeśli tylko jesteś na to gotowy, jednak pocieszające jest to, że każdy może się tego nauczyć, a my jesteśmy tutaj po to by Ci w tym pomóc

Już nie musisz na własną rękę szukać treści, filtrować ich, co może okazać się nie lada wyzwaniem, ponieważ jak wiadomo internet jest na tyle obszerny, że znajdziemy dużo przydatnych informacji ale również całą stertę nic nie wartych treści, z nami zdobędziesz sprawdzoną wiedzę, która faktycznie działa a nie tylko dobrze wygląda.

CRYPTO CONCEPT

Czego możesz faktycznie się z nami nauczyć?

ZAGADNIENIA Z ANALIZY TECHNICZNEJ:

TYPY WYKRESÓW

WSPARCIA I OPORY

FORMACJE CENOWE

FORMACJE ŚWIECOWE

FORMACJE HARMONICZNE

ZNIESIENIA FIBONACCIEGO

FORMACJE AKUMULACJI

WYZNACZANIE TRENDÓW 

STRATEGIA ICHIMOKU

STRATEGIA EMA9

TEORIA FAL ELLIOTTA

ZAGADNIENIA Z DZIEDZINY KRYPTOGRAFII:

CZYM SĄ KRYPTOWALUTY?

CO TO STABLE COIN?

CZYM JEST MINING?

CO TO JEST DEFI?

CZYM SĄ DEXY I CEXY?

KLUCZE PUBLICZNE I KLUCZE PRYWATNE

STAKING

FARMING

REBASE

PORTFELE KRYPTOWALUTOWE

NFT I METAVERSE

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Jesteśmy autentyczni, nikogo nie udajemy, też popełniamy błędy, cały czas się dokształcamy, zajmujemy się tylko tym, jeżeli czegoś nie wiemy, to nie udajemy, że wiemy tylko mówimy wprost tak jak jest, zawsze możesz nas zweryfikować na darmowej grupie, gdzie już nas znają, ponieważ działamy już ponad 2 lata jako CryptoConcept. Z kryptowalutmi mamy doczynienia od 2016 roku, a z branżą finansową i samorozwojem od 2014 roku.

Pakiety subskrypcji

Wybierz pakiet odpowiedni dla siebie, w cenie pakietu dostajesz dostęp do naszych wszystkich usług. Aby zakupić pakiet kliknij przycisk poniżej i skontaktuj się z adminem.

Pakiet Miesięczny – ważność pakietu 30 dni kalendarzowych (99 USDT).

Pakiet Dwumiesięczny – ważność pakietu 60 dni kalendarzowych (169 USDT).